План змагань Федерації мотоциклетного спорту України на 2017 рік.

План змагань Федерації мотоциклетного спорту України на 2017 рік.
План
змагань Федерації мотоциклетного спорту України на 2017 рік.
затверджений рішенням Бюро ФМС України пр. №97 від 27.02.2017р.

Назва

Строк проведення

Тривалість

Місце проведення

Організації, учасники

Кількість учасників

Кількість суддів

Вид змагань

В одній команді

Всього

Всього

З інших міст

Мотокросс

1

Чемпіонат України гр. М: - І етап

31.03-02.04

3

Олешки, Херсонська

Клуби

 

120

30

4

ОК

2

- ІІ етап

08-09.04

3

Чернівці

Клуби

 

120

30

4

ОК

3

- ІІІ етап

13-14.05

3

Ромни

Клуби

 

120

30

4

ОК

4

- ІV етап

01-02.07

3

Суми

Клуби

 

120

30

4

ОК

5

- V етап

15-16.07

3

Київ

Клуби

 

120

30

4

ОК

6

- VІ етап

09-10.09

2

Дніпро

Клуби

 

120

30

4

ОК

7

- VІІ етап

16-17.09

3

Кропивницький

Клуби

 

120

30

4

ОК

8

Командний кубок України (клубні команди гр. Д, М)

жовтень

 

Оріхів, Запорізька

Клуби

 

120

30

4

К

9

Чемпіонат України гр. Д: - І етап

31.03-02.04

3

Олешки, Херсонська

Клуби

 

120

30

4

ОК

10

- ІІ етап

08-09.04

3

Чернівці

Клуби

 

120

30

4

ОК

11

- ІІІ етап

13-14.05

3

Ромни

Клуби

 

120

30

4

ОК

12

- ІV етап

01-02.07

3

Суми

Клуби

 

120

30

4

ОК

13

- V етап

15-16.07

3

Київ

Клуби

 

120

30

4

ОК

14

- VІ етап

09-10.09

2

Дніпро

Клуби

 

120

30

4

ОК

15

- VІІ етап

16-17.09

3

Кропивницький

Клуби

 

120

30

4

ОК

16

Чемпіонат України серед жінок, мотоциклах з колясками та квадроциклах                   - І етап

31.03-02.04

3

Олешки, Херсонська

Клуби

 

120

30

4

ОК

17

- ІІ етап

08-09.04

3

Чернівці

Клуби

 

120

30

4

ОК

18

- ІІІ етап

13-14.05

3

Ромни

Клуби

 

120

30

4

ОК

19

- ІV етап

01-02.07

3

Суми

Клуби

 

120

30

4

ОК

20

- V етап

15-16.07

3

Київ

Клуби

 

120

30

4

ОК

21

- VІ етап

09-10.09

2

Дніпро

Клуби

 

120

30

4

ОК

22

- VІІ етап

16-17.09

3

Кропивницький

Клуби

 

120

30

4

ОК

23

Чемпіонат України та чемпіонат ТСОУ (гр. Б)                     - І етап

01-02.05

2

Корець

Клуби

 

80

30

4

ОК

24

- ІІ етап

26-27.08

3

В.Березний, Закарпатська

Клуби

 

120

30

4

ОК

25

- ІІІ етап

28-29.10

3

Київ

Клуби

 

120

30

4

ОК

26

Чемпіонат України з суперкросу

                                           - І етап

вересень

2

Дніпро

Клуби

 

60

30

4

О

27

- ІІ етап

21.10

2

В.Знам'янка

Клуби

 

60

30

4

О

28

- ІІІ етап

22.10

2

Мелітополь

Клуби

 

60

30

4

О

29

Кубок України: - західний регіон

22.04

2

Ковель

Клуби

 

140

30

4

ОК

30

- західний регіон

17-18.06

2

Голубине, Закарпатська

Клуби

 

140

30

4

ОК

31

- західний регіон

08-09.07

2

Рогатин

Клуби

 

140

30

4

ОК

32

- західний регіон

26-27.08

2

В.Березний, Закарпатська

Клуби

 

140

30

4

ОК

33

- західний регіон

жовтень

2

Хуст

Клуби

 

140

30

4

ОК

34

- західний регіон

 

 

 

Клуби

 

140

30

4

ОК

35

- східний регіон

25.03

2

Нова Каховка, Херсонська

Клуби

 

140

30

4

ОК

36

- східний регіон

08-09.05

 

Краматорськ

Клуби

 

140

30

4

ОК

37

- східний регіон

23-24.09

2

Красноград

Клуби

 

140

30

4

ОК

38

- східний регіон

 

 

Зап.обл.

Клуби

 

140

30

4

ОК

39

- центральний регіон

18.03

 

Бортничі, Київ. обл.

Клуби

 

140

30

4

ОК

40

- центральний регіон

29-30.04

 

Чернігівська

 

 

 

 

 

 

41

- центральний регіон

27-28.05

 

Житомир

Клуби

 

140

30

4

ОК

42

- центральний регіон

05-06.08

2

Київ

Клуби

 

140

30

4

ОК

43

- центральний регіон

09-10.04

2

Гадяч, Полтавська

Клуби

 

140

30

4

ОК

44

- фінал

28-29.10

3

Київ

Клуби

 

140

30

4

ОК

45

Кубок ФМСУ серед аматорів і ветеранів:                         - І етап

18.03

 

Бортничі, Київ. обл.

Клуби

 

140

30

2

О

46

- ІІ етап

01-02.05

3

Корець

 

 

 

 

 

 

47

- ІІІ етап

27-28.05

3

Житомир

Клуби

 

140

30

2

О

48

- ІV етап

10-11.06

3

Коростень

Клуби

 

140

30

2

О

49

- V етап

05-06.08

3

Київ

 

 

 

 

 

 

50

- VІ етап

23-24.09

 

Красноград

Клуби

 

140

30

2

О

51

- VІІ етап

14-15.10

3

Житомир

Клуби

 

140

30

2

О

52

- VІІІ етап

жовтень

2

Коростень

 

 

 

 

 

 

53

- ІХ етап

 

 

Запорізька

Клуби

 

40

30

2

О

54

Традиційні змагання: Першість СТК "мотокросс.юа":        - І етап

квітень

1

Мототрек "Чайка"

 

 

 

 

 

 

55

- ІІ етап

07.05

1

Мототрек "Пирогів"

 

 

 

 

 

 

56

- ІІІ етап

01.10

1

Мототрек "Чайка"

 

 

 

 

 

 

57

Командний кубок Голови Луганської ОДА пам'яті загиблих в АТО" та VІІІ традиційний міжнародний мотокрос пам'яті воїнів - інтернаціоналістів

01-02.10

2

Кремінна, Луганська

Клуби

 

 

 

 

О

58

Традиційний мотокрос, присвячений Дню Хіміка

27.07

1

Рубіжне, Луганська

 

 

 

 

 

 

59

Чемпіонат Європи (ЕМХ - 65, 85 куб.см.):                             - І етап

20-21.05

2

Щецин, Польща

Збірна України

 

4

 

 

О

60

- ІІ етап

03-04.06

2

Веляміново, Росія

Збірна України

 

4

 

 

О

61

- ІІІ етап

24-05.06

3

Ковель, Україна

Збірна України

 

4

 

 

О

62

- ІV етап

08-10.07

3

Стелпе, Латвія

Збірна України

 

4

 

 

О

63

фінал ЕМХ - 65, 85

22-23.07

3

Локет, Чехія

Збірна України

 

4

 

 

О

64

Чемпіонат Європи серед жінок             

                                           - І етап

01-02.04

2

Насствід, Данія

Збірна України

 

4

 

 

О

65

- ІІ етап

20-21.05

2

Щецин, Польща

Збірна України

 

4

 

 

О

66

- ІІІ етап

17-18.06

2

Шведт, Німеччина

Збірна України

 

4

 

 

О

67

- ІV етап

08-09.07

2

Стелпе, Латвія

Збірна України

 

4

 

 

О

68

Чемпіонат Європи (ЕМХ Open):

                                           - І етап

15-16.04

2

Словаччина

Збірна України

 

4

 

 

О

69

- ІІ етап

06-07.05

2

Болгарія

Збірна України

 

4

 

 

О

70

- ІІІ етап

20-21.05

2

Хорватія

Збірна України

 

4

 

 

О

71

- ІV етап

03-04.06

2

Росія

Збірна України

 

4

 

 

О

72

- V етап

10-11.06

2

Словенія

Збірна України

 

4

 

 

О

73

- VІ етап

17-18.06

2

Сербія

Збірна України

 

4

 

 

О

74

- VІІ етап

24-26.06

3

Україна

Збірна України

 

4

 

 

О

75

- VІІІ етап

08-09.07

3

Угорщина

Збірна України

 

4

 

 

О

76

Командний чемпіонат Європи "Крос Націй" на мотоциклах з колясками та квадроциклах

23-24.09

3

Італія

Збірна України

 

6

 

 

О

77

Чемпіонат світу серед юніорів

30.07

1

Естонія

Збірна України

 

3

 

 

О

78

Командний чемпіонат Європи "Крос Націй"

30.09-01.10

3

Великобританія

Збірна України

 

3

 

 

О

79

Командний чемпіонат Європи "Крос Націй" серед жінок і чоловіків

02-03.09

2

Польща

Збірна України

 

3

 

 

О

80

Командний кубок МАЦЄД

 

 

 

Збірна України

 

 

 

 

К

Кантрі-крос

81

Чемпіонат України з кантрі-кросу                                 - І етап

29-30.04

2

Львів

Клуби

 

80

30

4

ОК

82

- ІІ етап

20-21.05

2

Косів

Клуби

 

80

30

4

ОК

83

- ІІІ етап

14-15.07

2

Київ

Клуби

 

80

30

4

ОК

84

- ІV етап

02-03.09

2

Чернівці

Клуби

 

80

30

4

ОК

85

- V етап

21-22.10

2

Київська

Клуби

 

80

30

4

ОК

86

Чемпіонат України з кантрі-кросу для квадроциклів серед дорослих                           - І етап

18.02

1

Київська

Клуби

 

80

30

4

ОК

87

- ІІ етап

18.03

1

Херсонська

Клуби

 

80

30

4

ОК

88

- ІІІ етап

06.05

1

Запорізька

Клуби

 

80

30

4

ОК

89

- ІV етап

02.09

1

Львівська

Клуби

 

80

30

4

ОК

90

- V етап

28.10

1

Сумська

Клуби

 

80

30

4

ОК

91

- VІ етап

18.11

1

Черкаська

Клуби

 

80

30

4

ОК

92

Чемпіонат України з кантрі-кросу для квадроциклів серед юніорів та дорослих         - І етап

18.02

1

Київська

Клуби

 

80

30

4

ОК

93

- ІІ етап

18.03

1

Херсонська

Клуби

 

80

30

4

ОК

94

- ІІІ етап

06.05

1

Запорізька

Клуби

 

80

30

4

ОК

95

- ІV етап

02.09

1

Львівська

Клуби

 

80

30

4

ОК

96

- V етап

28.10

1

Черкаська

Клуби

 

80

30

4

ОК

97

- VІ етап

18.11

1

Черкаська

Клуби

 

80

30

4

ОК

98

Чемпіонат України з бах

27-08.05

2

Київська

Клуби

 

140

30

4

ОК

99

Чемпіонат Європи з бах  - І етап

23-26.03

3

Угорщина

Клуби

 

80

30

4

ОК

100

- ІІ етап

21-23.07

3

Болгарія (Русе)

Клуби

 

80

30

4

ОК

101

- ІІІ етап

10-13.08

3

Угорщина

Клуби

 

80

30

4

ОК

102

- ІV етап

31.08-03.09

4

Польща

Клуби

 

80

30

4

ОК

103

- V етап

08-09.09

3

Португалія

Клуби

 

80

30

4

ОК

104

Чемпіонат Світу з бах      - І етап

09-11.03

3

ОАЕ

Клуби

 

80

30

4

ОК

105

- ІІ етап

21-23.07

 

Іспанія

Клуби

 

140

30

4

ОК

106

- ІІІ етап

10-13.08

3

Угорщина

Клуби

 

80

30

4

ОК

107

- ІV етап

09-11.09

3

Португалія

Клуби

 

80

30

4

ОК

108

Кубок України з хард-ендуро для квадроциклів серед дорослих                           - І етап

10.06

1

Харківська

Клуби

 

50

30

4

ОК

109

- ІІ етап

08.07

1

Полтавська

Клуби

 

50

30

4

ОК

110

- ІІІ етап

19.08

 

Харківська

Клуби

 

80

30

4

ОК

111

- ІV етап

16.09

 

Запорізька

Клуби

 

80

30

4

ОК

Ендуро

112

Чемпіонат України з ендуро

                                           - І етап

28-30.07

3

Німчич

Клуби

 

80

60

4

ОК

113

- ІІ етап

11-13.08

3

Шешори

 

 

 

 

 

 

114

- ІІІ етап

23-24.09

2

Черкаська

Клуби

 

80

60

4

ОК

115

Традиційні змагання:

 

 

 

 

 

 

 

 

ОК

116

Кубок Косівщини з екстремального ендуро

 

 

 

 

 

 

 

 

ОК

117

Гран-Прі з екстремального ендуро "Кам'яний шторм 2017"

 

 

 

 

 

 

 

 

О

Трекові перегони

118

Відкритий особистий чемпіонат України зі спідвею . - І етап

18.04

1

Червоноград, Львівська

Клуби

 

18

20

3

О

119

Чемпіонат України 125 куб.см.

01.10

1

Рівне

 

 

 

 

 

 

120

Міжнародний турнір серед пар до Дня шахтаря

27.08

 

Червоноград, Львівська

Клуби

 

18

20

3

К

121

Міжнародні командні лігові змагання 2-й раунд

10-11.06

2

Рівне

 

 

 

 

 

К

122

Відкритий кубок зі спідвею на честь Ігоря Марко

28.06

1

Рівне

Клуби

 

18

20

3

О

123

Кубок України зі спідвею серед ветеранів                          - І етап

25.06

2

Червоноград, Львівська

Клуби

 

18

20

3

О

124

- ІІ етап

23.09

1

Вознесенськ

 

 

18

20

3

О

125

Відкритий кубок зі спідвею до Дня Незалежності

24.08

2

Рівне

Клуби

 

18

20

3

О

126

Відкритий чемпіонат зі спідвею серед пар

23.04

1

Рівне

Клуби

 

18

20

3

О

127

Чемпіонат України з флет-треку

                                           - І етап

05.05

1

Чернівці

Клуби

 

18

20

3

ОК

128

- ІІІ етап

15.07

1

Рівне

Клуби

 

18

20

3

ОК

129

- ІV етап

31.09

1

Львів

Клуби

 

18

20

3

ОК

130

Кубок України з флет-треку

17.06

1

Чернівці

Клуби

 

18

20

3

ОК

131

Чемпіонат Європи зі спідвею серед дорослих .      - 1/2 фіналу

01.05

1

Угорщина

Збірна України

 

2

 

 

О

132

- 1/2 фіналу

01.05

1

Австрія

Збірна України

 

2

 

 

О

133

- челендж

20.05

1

Хорватія

Збірна України

 

2

 

 

О

134

- фінал №1

30.06

 

Польща

Збірна України

 

2

 

 

О

135

- фінал №2

15.07

1

Німеччина

Збірна України

 

2

 

 

О

136

- фінал №3

05.08

1

Швеція

Збірна України

 

2

 

 

О

137

- фінал №4

16.09

1

Польща

Збірна України

 

2

 

 

О

138

Чемпіонат Європи зі спідвею серед юніорів .         - 1/2 фіналу

10.06

1

Угорщина

Збірна України

 

2

 

 

О

139

- фінал

26.08

2

Латвія

Збірна України

 

2

 

 

О

140

Командний чемпіонат Європи зі спідвею серед юніорів

                                  - 1/2 фіналу

29.07

1

Даугавпілс, Латвія

Збірна України

 

2

 

 

О

141

- фінал

19.08

1

Польща

Збірна України

 

2

 

 

О

142

Командний чемпіонат Європи зі спідвею гонки пар    - 1/2 фіналу

23.07

1

Словаччина

Збірна України

 

2

 

 

О

143

- фінал

30.09

1

Італія

Збірна України

 

2

 

 

О

144

Чемпіонат Світу зі спідвею

                                  - 1/4 фіналу

06.05

1

Словаччина

Збірна України

 

2

 

 

О

145

- 1/2 фіналу

15.06

1

Німеччина

Збірна України

 

2

 

 

О

146

- 1/2 фіналу

17.06

1

Італія

Збірна України

 

2

 

 

О

147

- челендж

19.08

1

Росія

Збірна України

 

2

 

 

О

148

Чемпіонат Світу зі спідвею серед юніорів .         - 1/4 фіналу

19.05

1

Чехія

Збірна України

 

2

 

 

О

149

- фінал №1

23.07

1

Великобританія

Збірна України

 

2

 

 

О

150

- фінал №2

08.09

1

Німеччина

Збірна України

 

2

 

 

О

151

- фінал №3

29.09

1

Чехія

Збірна України

 

2

 

 

О

152

Кубок МАСЕС, Кубок Міжнародної Європейської Асоціації

13.05

2

Україна, м. Червоноград

Збірна України

 

 

 

 

К

153

Кубок Міжнародної Європейської Асоціації

02.07

1

Польща, м. Г.Великопол

Збірна України

 

2

 

 

О

154

Кубок Міжнародної Європейської Асоціації

 

 

Румунія

Збірна України

 

2

 

 

О

155

Кубок Міжнародної Європейської Асоціації

14.10

 

Чехія

Збірна України

 

2

 

 

О

Мотобол

156

Кубок України з мотоболу серед дорослих

07-09.07

2

Полтавська

Клуби

 

 

 

 

К

157

1-ше коло Чемпіонату України з мотоболу серед дорослих

09.05-18.06

37

На місцях

Клуби

 

 

 

 

К

158

2-ге коло Чемпіонату України з мотоболу серед дорослих

11.08-09.09

33

На місцях

Клуби

 

 

 

 

К

159

Чемпіонат України з мотоболу серед дорослих

вересень

2

 

Клуби

 

 

 

 

К

160

Чемпіонат Європи з мотоболу серед дорослих

27.07-01.08

6

Франція

Збірна України

 

 

 

 

К

Супермото

161

Чемпіонат України з супермото

                                           - І етап

20.05

1

Полтава, трек "Лтава"

Клуби

 

30

20

4

О

162

- ІІ етап

02-03.07

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

30

20

4

О

163

- ІІІ етап

09-10.09

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

30

20

4

О

164

Кубок міста Києва з супермото

                                          - І етап

29-30.04

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

30

20

4

О

165

- ІІ етап

15-16.07

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

30

20

4

О

166

- ІІІ етап

29-30.07

2

Київ

Клуби

 

30

20

4

О

Шосейно-кільцеві мотоциклетні перегони

167

Чемпіонат України, Кубок України                             - І етап

20-21.05

2

Полтава, трек "Лтава"

Клуби

 

70

30

4

ОК

168

- ІІ етап

10-11.06

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

169

- ІІІ етап

24-25.06

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

170

- ІV етап

26-27.08

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

171

- V етап

23-24.09

2

Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

172

Кубок міста Києва            - І етап

29-30.04

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

173

- ІІ етап

15-16.07

2

СК "Чайка", Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

174

- ІІІ етап

29-30.07

2

Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

175

- ІV етап

09-10.09

2

Київ

Клуби

 

70

30

4

ОК

Драг-рейсінг

176

Чемпіонат України з драг-рейсінгу                             - І етап

13-14.05

2

Калинівка, Вінницька

Клуби

 

40

20

4

О

177

- ІІ етап

17-18.06

2

Калинівка, Вінницька

Клуби

 

40

20

4

О

178

- ІІІ етап

15-16.07

2

Київ

Клуби

 

40

20

4

О

179

- ІV етап

19-20.08

2

Калинівка, Вінницька

Клуби

 

40

20

4

О

180

- V етап

16-17.09

2

Калинівка, Вінницька

Клуби

 

40

20

4

О

статьи по теме