Мотокросс: Кубок МК " КРИСТАЛЛ" 1 этап. 21-22.06. 2014

Мотокросс: Кубок МК " КРИСТАЛЛ" 1 этап. 21-22.06. 2014
21-22 июня в г. Острог пройдет кубок МК "Кристалл" по мотокроссу. Заезды состоятся в классах MX-85, MX-ATV, OPEN, VETERAN, MX-SIDECAR.


Затверджено

Голова Острозької міськрайонної громадської
організації мотоциклетного спорту

__________В.М. Юзепчук
„____”__________2014р.


П О Л О Ж Е Н Н Я 

Про проведення трьох етапних змагань з мотокросу на першість „МК КРИСТАЛ” м. Острог «перший етап»

1. Мета змагань. Популяризація фізичної культури та спорту серед населення і пропаганда здорового способу життя, популяризація мотоциклетного спорту серед населення району та області, організація дозвілля шанувальників мотоциклетного спорту.

2.Учасники змагань. Умови проведення.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени при наявності картки учасника змагань "МК Кристал" (Вартість картки учасника змагань на один етап 100 грн.) та страхового полюсу, в особисто - командному заліку в класах мотоциклів :
MX - 85 два заїзди по 15 хв. + 2 кола;
MX - SIDECAR 1000 см. Куб два заїзди по 20 хв. + 2 кола;
MX - ATV два заїзди по 20 хв. + 2 кола;
OPEN A два заїзди по 20 хв. + 2 кола;
OPEN B два заїзди по 20 хв. + 2 кола;
OPEN C два заїзди по 15 хв. + 2 кола;
MX VETERAN два заїзди по 15 хв
.
клас мотоциклів MX- 85 см. куб. допускаються спортсмени до 14 років з письмової згоди батьків.
клас мотоциклів MX- SIDECAR 1000 см. куб. допускаються спортсмени пілот з 18 років, пілот -колясочний з 16 років вагою на менше 52 кг.
клас мотоциклів OPEN A допускаються спортсмени які мають спортивне звання вище другого розряду, та мають спортивний досвід в мотокросі.
клас мотоциклів OPEN B допускаються спортсмени які не мають спортивного звання, або мають розряд не вище другого.
клас мотоциклів OPEN С допускаються спортсмени які не мають спортивного звання, та нещодавно розпочали займатися мотокросом.
клас мотоциклів " ветеран" допускаються спортсмени вік яких перевищує 40 років.
клас мотоциклів MX - ATV допускаються спортсмени які мають спортивне звання вище другого розряду, та мають спортивний досвід в мотокросі.
Визначати або змінювати клас для спортсменів має право головний суддя.
Перед своїм заїздом спортсмен повинен прибути в зону очікування не пізніше 5 хвилин до старту.
Спортсмен якій спізнився в зону очікування, до старту не допускається.

3. Місце та термін проведення.
21 – 22 червня 2014 року відбудуться тренування та спортивні змагання з мотоциклетного кросу в с. Оженин Острозького району Рівненської області.
21 червня 2014р. приїзд та реєстрація спортсменів, проведення тренувань по класах мотоциклів згідно розпорядку дня. 22 червня з 10.00 відпрацювання старту по класах мотоциклів, офіційні тренування. 13.00. початок змагань . Офіційне відкриття в 12год.30хв.
Розпорядок дня додається.
21 червня 2014 р. після закінчення тренувань на території мото траси буде працювати польова кухня, харчування для спортсменів, представників команд, тренерів, механіків безкоштовно.( Прохання мати робочий інвентар "ложки, виделки, миски," з собою)

4. Керівництво змагань. Суддівство.
Загальне керівництво змагань здійснює МК „КРИСТАЛ”, безпосередньо проведення змагань покладається на керівника мотоклубу Юзепчука Василя Миколайовича. Змагання проводяться згідно правил змагань мотоциклетного спорту ФМС України. Суддівство змагань здійснюється суддівською колегією Рівненського обласного осередку ФМС України.

5. Нагородження.
Переможці та призери змагань з мотокросу нагороджуються після кожного заїзду в особистому заліку, комади по сумі двох заїздів.
6. Фінансування.
Придбання дипломів, медалей, кубків, харчування суддів за рахунок спонсорських коштів. Всі інші витрати за рахунок відряджу вальних організацій.

7. Безпека при проведенні змагань.
Всі спортсмени до відкриття офіційного тренування інструктуються головним суддею змагань, де буде доведено правила участі та безпеки при проведенні змагань з мотокросу. У випадку отримання травми чи інших наслідків, які відбулися по вині спортсмена, або контактній боротьбі з іншим гонщиком в період тренування чи офіційних заїздів, ГСК та організатори змагань відповідальності не несуть.

Дане положення є офіційним запрошенням.

Источник: www.motocross.ua

статьи по теме