Телефон: +380 (44) 221-2626
E-mail: racing@fps.ua

ФЕДЕРАЦІЯ  МОТОЦИКЛЕТНОГО  СПОРТУ  УКРАЇНИ

 

 

 

с.Суворовське                                                                                      «21» жовтня  2012 р.

 

ПРОТОКОЛ особистого заліку етапу Чемпіонату України з супермото клас “Open”

 

 

 

 

Прізвище / Ім’я

Спорт

Ст

Команда

1

2

3

4

Сума

Міс

 

п/п

звання

або місто

О

О

О

 

О

очок

це

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Писарєв Костянтин

МС

87

SP Moto Київ

36

41

36

 

 

113

 

 

2

Аверкiн Максим

МС

79

SP Moto Київ   (РФ)

-

-

-

 

 

 

 

 

3

Писарєв Євген

МС

11

SP Moto Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Білий Владислав

КМС

97

RSR Moto IponКиїв

45

21

16

 

 

82

 

 

5

Доскач В’ячеслав

КМС

95

GEON Race Одеса

11

-

16

 

 

27

 

 

6

Сидоров Сергій

МС

3

ARDA Moto Донецьк

16

11

15

 

 

42

 

 

7

Михальчик Юрій

МС

70

WIND Race Київ

8

19

12

 

 

39

 

 

8

Михальчик Iля

I

78

WIND Race Київ

24

40

-

 

 

64

 

 

9

Костін Андрій

III

17

Одеса

-

10

7

 

 

17

 

 

10

Єфімов Анатолій

МСМК

5

ПIЛОТ ФМС Дон.обл.

23

17

5

 

 

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Байдал Дмитро

III

15

Москва

9

2

2

 

 

13

 

 

12

Авдеев Игорь

III

99

РФ, м.Видное

-

-

-

 

 

 

 

 

13.

Доценко Валерий

 

9

ПIЛОТ ФМС Дон.обл.

25

25

19

 

нс

69

 

 

 

 

 

 

 

14.

Латышев Александр

 

12

Москва

-

-

50

 

 

50

 

 

15.

Пащинский

 

115

Ирпень

-

29

20

 

 

49

 

 

 

Александр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Тесленко Артем

 

91

Москва

-

21

26

 

 

47

 

 

17.

Гарбуз Евгений

МС

38

Евпатория

16

13

5

 

-

34

 

 

18.

Орехов Алексей

 

88

Москва

-

-

26

 

 

26

 

 

19.

Герман Сергей

 

92

Киев

13

7

-

 

 

20

 

 

20.

Анденов Сергей

МС

14

Одесса

12

-

-

 

-

12

 

 

21.

Гуристимба

 

33

Днепропетровск

8

-

-

 

-

8

 

 

 

Владислав

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Жмак Андрей

 

77

Днепропетровск

7

-

-

 

-

7

 

 

23.

Крипак Сергей

 

64

Кировоград

-

6

-

 

-

6

 

 

24.

Бондарчук Павел

 

7

Ровно

-

5

-

 

-

5

 

 

25.

Березовой Юрий

 

69

Киев

-

-

4

 

-

4

 

 

26.

Пинчук Олег

 

25

Киев

-

2

-

 

-

2

 

 

27.

Гескин Константин

 

21

Москва

-

-

2

 

-

2

 

 

28.

Торубаров

КМС

27

Донецк

-

-

0

 

-

0

 

 

 

Александр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гол. суддя, суддя I/категорії                                             С. Федоренко  (м.Белгород-Дністровський)

 

Гол. секретар, суддя І/категорії                                         Р.Гарбузова  (м.Київ)